• Główne Kategorie

 • Jak wybrać wózek spacerowy?

  Młodzi rodzice, których pociecha przyszła na świat zaopatrują się w wysokiej jakości wózek gondolę, łóżeczko, fotelik samochodowy oraz inne akcesoria.

  Wózek z głęboką gondolą rodzice zamieniają na wygodny wózek spacerowy, dostosowany do potrzeb dziecka. Okres gdy dziecko już zaczyna pewnie siedzieć to dobry moment na zmianę wózka. Przed zakupem wózka spacerowego należy zwrócić uwagę na to, by wózek spacerowy był wielofunkcyjny, najlepiej używany z fotelikiem samochodowym i stelażem gondoli. Istotna jest wygoda prowadzenia w tym dobre koła, zawieszenie, sposób składania wózka, rączka do prowadzenia, parametry siedziska wózka i wiele innych.

  Wózek spacerowy Cybex Balios M jest wielofunkcyjnym wózkiem, który można połączyć ze stelażem do wózka gondoli oraz fotelikiem samochodowym. Jest to wózek zaprojektowany w Niemczech, więc odznacza się niezwykłą jakością i solidnością wykonania. Nadaje się do używania od urodzenia wraz z gondolą Cybex, stelaż wózka jest kompatybilny z fotelikiem samochodowym.

  Wózek spacerowy Cybex Balios M posiada odwracane siedzisko z możliwością ustawienia pozycji leżącej, siedzisko może być używane zamiennie przodem lub tyłem. Zmiana kierunku jazdy jest na pewno bardzo atrakcyjna dla ciekawego malucha, który w każdej chwili może zdecydować się na drzemkę, tym bardziej, że siedzisko wykonane jest z wygodnego materiału. Szerokie koła wózka wykonane są z wysokiej jakości gumy połączonej z pianką są odporne na przebicia. Koła te są przystosowane do jazdy po trudniejszych nawierzchniach.

  Wózek Cybex Balios M jest wózkiem praktycznym, ma kompaktowe rozmiary, może być składany nawet jedną ręką, zabiera niewiele miejsca. Wyposażony jest w powiększoną budkę, którą można naciągnąć do plastikowego uchwytu zabezpieczającego dziecko przed wysunięciem z wózka. Barierka wózka może być otwierana by ułatwić dziecku wsiadanie i wysiadanie z wózka. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają dziecku ochronę przed wypadnięciem. Głęboki koszyk na zakupy, znajdujący się pod siedziskiem wózka sprawi, że siatki na zakup nie będą musiały być już potrzebne.

   

   

   

  Źródło: Artykuł partnerski

  Zostaw odpowiedź

  Lub