• Główne Kategorie

 • Prezent z okazji Chrztu Św.? Te pomysły sprawdzą się doskonale

  Jakie prezenty na chrzest kupić? Na które się zdecydować? Wydawałoby się, że znalezienie odpowiedzi na te pytania nie powinno być szczególnie trudne. Kiedy jednak przychodzi co do czego, okazuje się, że… nic nie jest takie proste, jakie się wydawało. Na szczęście i wilk nie taki zły, jak go malują!

  Jeżeli więc zastanawiasz się, co kupić dziecku z okazji Chrztu Świętego, pomyśl o prezencie personalizowanym. Jest to upominek, który możesz ozdobić samodzielnie wybranymi napisami, a w niektórych przypadkach nawet zdjęciami. To sposób, aby sprawić, że każda – z pozoru nawet zupełnie zwyczajna – rzecz stanie się absolutnie wyjątkowa. Dosłownie jedyna w swoim rodzaju.

  Personalizowane prezenty sprawdzają się zresztą także przy różnych innych okazjach – bo pokazują obdarowanym, że w ich przygotowanie włożyło się trochę wysiłku. Oczywiście nie jest to trudne czy skomplikowane, natomiast wymaga dobrego pomysłu, odrobiny kreatywności. Ale to właśnie takie drobiazgi często mają największe znaczenie.

  Wróćmy jednak do samego Chrztu…

  Możesz zdecydować się na coś typowo pamiątkowego, bezpośrednio nawiązującego do religijnego charakteru uroczystości. Może to być klasyczna pamiątka ścienna, różaniec albo inny drobiazg, który może w tym momencie szczególnie mocno nie zachwyci obdarowanego nim dziecka, natomiast po latach na pewno będzie miał dla niego dużą wartość sentymentalną.

  Możesz też postawić na jakąś zabawkę, która już w tym momencie sprawi dziecku wiele radości, natomiast czy będzie cieszyć po latach – tego nie wiadomo… Jeśli zostanie zachowana, w dobrym stanie, na pamiątkę, to pewnie tak, natomiast nie jest to wcale tak oczywiste.

  A gdyby tak połączyć jedno z drugim – przyjemne i pamiątkowe razem?

  Najlepsze prezenty na chrzest

  To nie tylko możliwe, ale też zdecydowanie wskazane. Za przykład niech posłuży skarbonka NA CHRZEST. Wygląda naprawdę pięknie i z pewnością dobrze sprawdzi się w roli ozdoby dziecięcego pokoju. Co więcej, dzięki spersonalizowanym napisom umieszczonym „w tle” znakomicie nadaje się na pamiątkę Chrztu. Na koniec pozostaje jeszcze zawartość – sukcesywnie powiększana, z pewnością w odpowiednim momencie bardzo ucieszy dziecko!

  Innym przykładem niech będzie personalizowana książka na Chrzest BAŚNIE MAŁEGO ANIOŁKA. To zbiór wyjątkowych opowieści skrytych za personalizowaną okładką. Taka książka to gwarancja wielu wspaniale spędzonych godzin dziecka z rodzicami – a na przyszłość pamiątka do przekazania kolejnym pokoleniom… Na pewno niejeden rodzic byłby zachwycony, czytając swoim dzieciom baśnie z własnej młodości!

  To tylko wybrane spośród wielu pomysłów na prezent na chrzest. Wybierając, warto postawić na coś sympatycznego, miłego, a jednocześnie ponadczasowego – tak aby podarunek cieszył nie tylko w momencie wręczenia, ale także w przyszłości, kiedy dziecko podrośnie i z wielu więcej rzeczy będzie zdawało sobie sprawę.

  Jeśli więc w rodzinie lub wśród znajomych szykuje się uroczystość, już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl i sprawdź najlepsze pomysły na personalizowane prezenty na chrzest!

   

  Źródło: Artykuł sponsorowany 

   

  Zostaw odpowiedź

  Lub