• Główne Kategorie

 • Jaki wózek wybrać?

  Przed takim dylematem stają wszyscy rodzice. Nawet ci, którzy czekają na kolejne dziecko i wiedzą, na czym wszystko polega, mogą stanąć przed szeregiem dylematów, bo ten rynek rozwija się niezwykle dynamicznie, a stale pojawiają się nowatorskie propozycje zachwycające technologicznymi rozwiązaniami i atrakcyjnym designem. Sam wózek Baby Design musi być jednak wygodny i dla malucha, i dla rodziców, więc na starcie należy określić swoje priorytety.

  Trudne dylematy

  Kolekcje wózków Baby Design pokazują, że jest wiele rozmaitych możliwości. Bez problemu można znaleźć opcję 3×1 lub też spacerówki, które będą służyć przez dłuższy czas, doskonale wpisując się w potrzeby i niemowlaka, i trzylatka. Najkrócej jest używana gondola. Przez kolejne miesiące będziemy natomiast korzystać ze spacerówki. Bardzo często także w skład wielofunkcyjnych wózków Baby Design wchodzi także fotelik samochodowy z adapterami, które można wykorzystać także do stelaża. Tego typu rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne oraz zapewnia dziecku wsparcie przez ten niezwykle ważny czas długich spacerów, pierwszych kroków, a także aktywności na świeżym powietrzu. I choć cena zestawów bywa wysoka, to jest przecież jednorazowym wydatkiem.

  Spacerówka na wielkie wyzwania

  Wielu rodziców decyduje się na osobny zakup spacerówki Baby Design, mając na uwadze, że jest to wózek, który będzie im najdłużej towarzyszył i musi znieść naprawdę sporo. Tego typu model można bardzo starannie dopasować do stylu życia oraz różnego rodzaju aktywności. Z pewnością warto wziąć pod uwagę to, jak często będziecie się przemieszczać, czy wózek będzie składany do bagażnika, po jakim terenie będziecie jeździć. To będzie wpływać na przykład, jakie koła będą optymalne. W dalszym ciągu bestsellerem są te pompowane. Mają dużą elastyczność i wyróżniają się świetną amortyzacją, co niewątpliwie przełoży się na komfort. Popularne są także koła żelowe lub piankowe. Tu widać także różne konfiguracje. Sprawdzają się te pojedyncze, podwójne, a trójkołowce stały się hitem wśród osób intensywnie trenujących. Joggery Baby Design wyróżniają się miękką amortyzacją i są łatwe w manewrowaniu.

  Przy zakupie wózka Baby Design warto także zwrócić uwagę, by rączka była regulowana w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu można ją dopasować do indywidualnych potrzeb i wzrostu rodziców. Poza tym można także ustawić kierunek jazdy. Ważnym aspektem jest także mechanizm składania. To szczególnie istotne dla osób, które będą się przemieszczać często samochodem. W tym wypadku oceńcie również wielkość bagażnika, by całość się zmieściła.

   

   

   

  Źródło: Artykuł sponsorowany

  Zostaw odpowiedź

  Lub