• Główne Kategorie

 • Fundacja Miej Serce – podopieczni

  Fundacja Miej Serce powstała, by pomagać najbardziej potrzebujących i bezbronnych, czyli dzieciach w trudnej sytuacji życiowej doświadczonych przez los. Fundacja realizuje swoje cele poprzez między innymi: dofinansowanie domów dziecka oraz ich wsparcie, finansowanie zakupu książek i materiałów dydaktycznych dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej, finansowanie wszelkiej niezbędnej dla życia, zdrowia i prawidłowego rozwoju opieki medycznej – w tym finansowanie i organizowanie profilaktyczno-kontrolnych badań okresowych dla dzieci, finansowanie pomocy dzieciom niepełnosprawnym.


  Cel Fundacji Miej Serce

  Głównym celem fundacji jest sprawić, by dzieciaki doświadczone przez los mogły, choć na chwilę zapomnieć o przeszłości lub złośliwościach losu. By pomagać i wspierać realizujemy akcje charytatywne, które mają na celu zbiórkę środków dla naszych podopiecznych. Naszą misją jest zapewnić pomoc każdemu naszemu podopiecznemu. Nasi podopieczni to zazwyczaj dzieci niepełnosprawne, które potrzebują codziennej rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna. Rodzice tych dzieci są dla nas bohaterami, ponieważ każdego dnia robią wszystko, by zapewnić swoich ukochanym dzieciom możliwość rehabilitacji. Niestety mimo, że dają z siebie wszystko, bardzo często brakuje środków na opłacenie takiej rehabilitacji, jakiej potrzebuje ich dziecko i wówczas stają się bezsilni, mimo tego, że zrobiliby wszystko dla własnego dziecka.

  Wpieramy rodziców w codziennej walce o zdrowie ich dzieci

  Jako Fundacja Miej Serce chcemy ich wspierać, w tej walce i chcemy zapewnić środki na rehabilitację dla każdego naszego potrzebującego podopiecznego. Bardzo ważne jest, by nie zabrakło im tych rehabilitacji, bo dopóki są dziećmi i ich ciało się rozwija to jest szansa na walkę, o ich zdrowie, rozwój i lepszą przyszłość dla nich. Poprzez pomoc tym najbardziej potrzebującym, jako społeczeństwo, pokazujemy, że jesteśmy empatyczni i nie jesteśmy obojętni wobec krzywdy innych. Poprzez pomoc tym najbardziej bezbronnym pozwalamy im nadal wierzyć, w dobrych ludzi i w to, że świat jest piękny.

  Wspólnymi siłami możemy sprawić, by świat naszych podopiecznych był bardziej kolorowy i by mogli znów uwierzyć w dobrych ludzi. Fundacja Miej Serce pomaga dzieciakom do 18 roku życia, a więc w okresie najważniejszym dla ich przyszłości.

  Liczy się każdy grosz!

  Naszą dewizą są słowa Jana Pawła II: “Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

  Nie możemy pomóc całemu światu, ale bardzo wierzymy w to, że pomagając jednemu dziecku zmieniamy cały JEGO świat.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych podopiecznych zapraszamy na stronę: https://czaspomagac.pl/fundacja/

  Jeśli jesteś w potrzebie i potrzebujesz naszej pomocy napisz do nas na messengerze, a pomożemy Ci założyć konto: https://www.facebook.com/MiejSerce

   

   

  Zostaw odpowiedź

  Lub