• Główne Kategorie

 • Miś Szumiś ulubieniec niemowląt

  Miś szumiś

  Miś Szumiś, wiele razy słyszałaś o czymś takim, ale co to jest ? Na forach internetowych wiele Mam pisze, że podczas kolki, lub niespokojnego snu dziecka, bardzo im pomaga tzw. Miś Szumiś. Rozwiejemy wątpliwości i opiszemy trochę o tym wynalazku.

  Miś Szumiś ulubieniec niemowląt

  Szumiś to niezwykły miś, który szumi jak suszarka. Dlaczego akurat suszarka ? Bo biały szum przypomina noworodkom dźwięk, który słyszały w brzuchu mamy. Pewnie wiele razy zauważyłaś że, Twoje dziecko jakby wydaje się spokojniejsze gdy używasz suszarki, ale włączyć suszarkę dziecku w pokoju na całą noc? szkoda prądu i samej suszarki, dlatego mamy Misia Szumisia. Pomaga się wyciszyć i spokojnie zasnąć. Utula też maluchy cierpiące z powodu kolek. W przeciwieństwie do suszarki, Szumiś jest bezpieczny i może być przy dziecku zawsze i wszędzie. W łóżeczku, na spacerze czy w samochodzie.
  Kilka rodzai szumu

  Prawie każdy Szumiś wydaje wiele dźwięków, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków,szumy o rożnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

  Mamy nadzieję że rozwialiśmy Twoje wątpliwości co do tajemniczo brzmiącej zabawki dla noworodka 🙂
  Kiedyś był problem by kupić takiego misia, w dzisiejszych czasach można zaleście go praktycznie wszędzie, za cenę około do 120 do nawet 300.
  Jeden komentarz w Miś Szumiś ulubieniec niemowląt

  Zostaw odpowiedź

  Lub