• Główne Kategorie

 • Jak zadbać o zdrowy sen, gdy dziecko ciągle się wierci?

  Kolejna nieprzespana noc, płacz dziecka dochodzący z pokoju, wielogodzinne utulanie, by malec wreszcie zasnął. Tego typu problemy zna każdy świeżo upieczony rodzic. Co zrobić, gdy dziecko ma trudności z rozluźnieniem i zapadnięciem w błogi sen?

  Czy wszystkiemu może być winna źle dobrana metoda otulania lub piżamka? Na tego typu rozterki sprawdzi się śpiworek do spania dla dziecka, który łączy w sobie funkcje otulacza oraz miękkiego kombinezonu. 

  Śpiworek do spania dla dziecka – odkryj jego zalety! 

  Lekki i poręczny w każdej sytuacji śpiworek do spania dla dziecka zachwyca bogactwem zastosowania. Można używać go w formie otulającej w domowym łóżeczku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać go ze sobą w podróż wózkiem dziecięcym lub samochodem. W każdej z tych sytuacji sprawdzi się znakomicie. 

  Uszyty został w sposób nowatorski i rzadko spotykany na rynku, co jeszcze bardziej zachęca do jego zakupu. Odpinane, specjalne skrzydełka dają wrażenie otulenia. W razie potrzeby, by dziecko nie wierciło się nadmiernie w czasie snu, można  je odpiąć, pozostawiając tym samym rączki malucha totalnie wolne i swobodne. Sen w takich warunkach to prawdziwa przyjemność! 

  Najlepszy śpiworek do spania dla dziecka, jaki można sobie wymarzyć 

  Miękka i przyjemna w dotyku tkanina sprawia, że każdy maluch nie będzie chciał się rozstawać z takim śpiworkiem. Swobodne zapięcie na zamek umożliwia natychmiastowe zdjęcie o poranku, gdy szykujemy dziecko na dzień pełen wrażeń! 

  Przydatny w każdej dziecięcej wyprawce śpiworek do spania dla dziecka to doskonały pomysł na prezent z okazji chrzcin dla wszystkich noworodków przed ukończeniem pierwszego roku życia. 

  Wielofunkcyjny śpiworek (nie tylko) do spania dla dziecka 

  Jeśli myślicie, że otulający śpiworek do spania dla dziecka stosować można wyłącznie na czas snu – grubo się mylicie. Został zaprojektowany tak, by wycisnąć z niego najwięcej możliwości w każdej sytuacji.

  Jeśli dziecko dużo spaceruje w wózku z rodzicami, taki śpiworek znakomicie ochroni je przed wiatrem i zmienną pogodą, nie trzeba dzięki temu stosować dodatkowego okrycia do wózka spacerowego, gdy wychodzimy na wieczorny spacer latem, choć przy dość chłodnej pogodzie. 

  Śpiworek do spania dla dziecka, który koi i chroni 

  Będąc otulonym w śpiworek do spania dla dziecka każdy maluch czuje się w pełni swobodnie, może poruszać nóżkami oraz rączkami. Forma umożliwia lekkie przewracanie się z jednego boku na drugi, bez zbędnego płaczu i grymasów.

  Dziecko wreszcie może zapomnieć o szorstkości łóżeczkowego prześcieradła i świeżo wykrochmalonej pościeli, która na samym początku może drażnić. 

  Dopasowujemy śpiworek do spania dla dziecka 

  Optymalnie dopracowane śpiworki dziecięce zachwycają bogactwem rozmiarów, łatwo można je dopasować, śledząc aktualny rozwój dziecka oraz jego zmieniającą się masę ciała. 

  Polecamy kierować się rozmiarami o jeden numer większymi. Takie rozwiązanie zapewni maluchowi pełną swobodę i pozwoli mu utrzymać komfort w czasie snu i zabawy co najmniej przez kilka najbliższych miesięcy! 

  Źródło: Artykuł sponsorowany

  Zostaw odpowiedź

  Lub